Křest kalendáře.

2. 11. 2019 od 17,00 hodin v Hospůdce na obci.

Přijměte prosím pozvání na křest společného charitativního kalendáře našich hasiček a fotbalistů, jehož výtěžek chceme věnovat dětem z Dětského domova v Boršově nad Vltavou. Tato symbolická akce proběhne v sobotu 2. listopadu 2019 od 17 hodin v Hospůdce na obci (při velkém zájmu veřejnosti v sále), za účasti protagonistů kalendáře, pana fotografa PhDr. Ivo Hajna a samozřejmě pana ředitele DD Boršov nad Vltavou Mgr. Miroslava Kouřila a dětí.
Kalendář si budou moci zájemci objednat a zakoupit na Obecním úřadě v následujících dnech.
Věříme, že společně pak jeho zakoupením pomůžeme dětem, které takové štěstí v životě neměli.