EXKURZE DO BOHEMIA SEKTU VE STARÉM PLZENCI - 16. 9. 2023.

Kdy?  Sobota 16. 9. 2023

V kolik? Odjezd je autobusem od OÚ v 7:30.

Za kolik? 250 Kč / osoba, doprava bude zdarma – sponzoruje obec Planá.

Na co se můžete těšit? Poodhalíte tajemství výroby nejznámějších českých sektů. Mimo jiné uvidíte tank na milion litrů vína. Ochutnáte 5 vzorků sektu s poutavým výkladem, pro zájemce je možné domluvit degustaci 2 vzorků nealkoholického sektu místo alkoholického. Celá exkurze trvá 2 hodiny. V podnikové prodejně naleznete nepřeberné množství sektů a vína, takže si můžete udělat radost i nákupem.

Co bude následovat? Po vyčerpávající exkurzi zajdeme do nedaleké restaurace na výborné jídlo (10 min chůze). Oběd si platí každý sám. Cena cca 160 Kč.

A co po jídle? Pokud nám to počasí dovolí a bude nálada, můžeme zajet na nedaleký hrad Radyně, ke kterému nás odveze autobus = vhodné i pro neturisty. Zde rozchod (cca 1 hodina), po obchůzce spočítání účastníků a odjezd směr Planá. Pokud nebude návštěva hradu, jede se domů hned po obědě.

Kdy se vrátíme do Plané? Počítejte s návratem nejdříve po 18. hodině.

Kde a do kdy se mohu přihlásit? Nahlášení účasti se zaplacením nevratného poplatku 250 Kč proveďte na OÚ Planá s termínem do 1.9.2023.

Za Plánské ženy a OÚ se na Vás těší S. Bábská.

Název: