Společně na vodu - sjíždění Vltavy- neděle 16. 7. 2023 a možná i pondělí 17. 7. 2023.

Sjíždění Vltavy - neděle 16. 7. 2023 a možná i pondělí 17. 7. 2023.

Obecní úřad Planá a spolek Plánské ženy zvou všechny zájemce na SJÍŽDĚNÍ VLTAVY v neděli  16. 7.  a možná i pondělí 17. 7. 2023.

Program:

• Sraz v 8:00 u obecního úřadu
  • 8:15 odjezd do výchozího bodu sjíždění
  • 9:00 příprava, rozdělení do raftů, vyplutí
  • Cíl cesty bude stanoven podle rychlosti plutí, počasí a nálady.
  • V případě chuti přenocovat v kempu mohou odvážlivci založit ležení ve stanech. Volná zábava. Kdo nebude chtít přespat, bude mít zajištěný odvoz domů.
  • Ráno další pokračování ve sjezdu, odvoz po skončení také bude zajištěn.

Jede se na raftech pro 6 nebo 8 osob, veškeré vybavení včetně vest pro děti bude zajištěno. Dítě do 15 let vždy s dospělou osobou, která za něj bude odpovídat. S sebou vzít oblečení na sebe, případně náhradní, svačinu, pití, finance na občerstvení, pro zájemce přespat v kempu věci na přenocování včetně stanu. A hlavně dobrou náladu.

Vzhledem k nutnosti zamluvit včas rafty, je nutné účast nahlásit na OÚ do 1.7. s nahlášením nocování. V případě nenahlášení účasti není jistota místa v lodi.

Těší se na Vás za Plánské ženy    S. Bábská

Název: