SETKÁNÍ SENIORŮ - 27. 2. 2023 od 17:00 hodin v knihovně na OÚ Planá.

Setkání seniorů.

Obec Planá společně se seniorským centrem ICOS ČK si dovoluje všechny zájemce srdečně pozvat na setkání seniorů. V pondělí 27. února 2023 od 17:00 hodin v knihovně na Obecním úřadě Planá.

Pobavíme se, co vám zde pro seniory chybí a jaké aktivity byste uvítali. Nebo naopak, chcete své znalosti předat dál? I takové z vás rádi uvítáme. Chceme totiž v Plané podpořit vznik prostoru, kde se můžeme navzájem inspirovat, kde se (nejen) senioři mohou pravidelně setkávat, a kde postupně najdete nabídku akcí, které vás budou bavit.

Vy, jako senioři máte své bohaté zkušenosti a dovednosti, které můžete nabídnout místním. My máme bohaté zkušenosti s provozem centra seniorů v Českém Krumlově pod obecně prospěšnou organizací ICOS Český Krumlov. Starší generace má svou nezastupitelnou roli při předávání často jedinečných hodnot a tradic. Tento potenciál však stále není příliš využívaný, a to je škoda. Naplňme myšlenku aktivního stárnutí – uspořádejme kulturní, poznávací/turistické, sportovní, vzdělávací, zdravotní, počítačové, jazykové, či mezigenerační akce dle vašeho zájmu a potřeb. Ukažme třeba i mladším generacím, že neztrácíte smysl života i ve vyšším "juniorském" věku.

Prostor je otevřený VŠEM – nejen seniorům, ale i rodičům na mateřské/rodičovské, ZTP, či širší veřejnosti.

Těšíme se na vás.

Za tým seniorského centra, Lenka Šestáková a Magdalena Zronková, ICOS Český Krumlov