Publicita - prostor pro separaci odpadů
Publicita - prostor pro separaci odpadů
informace od společnosti EG.D.
Při zateplování fasád dochází často ke znepřístup-nění energetického zařízení, což znemožňuje jeho následný provoz, údržbu a případné opravy. V některých případech dochází také k poru-šení požárně bezpečnostních předpisů, a to zejména při použití hořla-vých materiálů v blízkosti energetických zařízení.
Žádáme proto všechny vlastníky objektů, kteří plánují uvedené práce, aby nás s dostatečným předstihem (minimálně 6 měsíců) kontaktovali prostřednictvím e-mailu info@egd.cz a zaslali fotografii dotčeného objektu včetně přesné adresy.
Na základě této informace pracovník společnosti EG.D, s.r.o. posoudí stav na místě a stanoví potřebné úpravy energetického zařízení (např. výměnu a předsazení pojistkové skříně, výměnu svodového kabelu ze vzdušného vedení apod.). Tyto úpravy zajistíme prostřednictvím smluvního dodavatele na naše náklady.
Tímto postupem lze předejít poškození nových fasád během pravi-delné kontrolní činnosti, oprav nebo manipulací na energetickém zaří-zení. Upozorňujeme, že za případné následné škody na objektu způsobené znepřístupněním energetického zařízení nenese provozovatel distri-buční soustavy odpovědnost.
Publicita - prostor pro separaci odpadů
19. 5. 2026 v aktualitách
dne 5.6.2026 od 15:00 - 17:30 hod.
15. 5. 2026 v aktualitách